Apartment Dehtáře – Jižní Čechy

Apartment Dehtáře se nachází v malebné jihočeské vesničce Dehtáře nedaleko jihočeské metropole České Budějovice. Apartmány se nachází v nově rekonstruované usedlosti z roku 1922 v centru obce Dehtáře. Nedaleko nachází vesnička Žabovřesky, kde se natáčel Troškův film Babovřesky.

letecký pohled

V blízkém okolí se také nachází turisticky navštěvovaný rybník Dehtář(vyhledávaný surfaři), restaurace, cyklostezky a v zimním období možnost provozování běhu na lyžích.

Nejen rodiny s dětmi se mohou těšit na krytý vyhřívaný bazén, zahradu a dvůr s posezením, na kulečník a šipky, vyjížďky na koních(to i s průvodcem), rybaření nebo na lesy plné hub. Dále je zde možnost cykloturistiky a windsurfingu. Ve společenské místnosti Apartmentu Dehtáře je možnost pořádání společenských akcí, svateb a školení, po telefonické domluvě i s následným ubytováním.

bazén

K ubytování slouží nové plně zařízené dvou- až šestilůžkové apartmány se samostatným sociálním zařízením a kuchyňským koutem. Celková kapacita apartmánů je 46 lůžek.

Hosté mají k dispozici internet. Parkovat mohou na vyhrazených místech, jízdní kola lze uschovat uvnitř objektu. Platit je možné na místě hotově, je vyžadována záloha.